IL Kvernbit

Styre- og kontaktinfo

Styre- og kontaktinfo
Kontaktinformasjon

IL Kvernbit

Fosseskarvegen 4

5918 FREKHAUG

 

Ansatte i klubben:

 

 

Trond Egil Soltvedt

Daglig leder

Tlf. 56 17 55 50

Mob. 918 10 601

trond.egil@kvernbit.no

 

 
 

Grethe Håkenstad

Administrasjons konsulent

Tlf. 56 17 55 54

Mob. 924 21 534

adm.kons@kvernbit.no 

 
 

 

 

 

 

Hovedstyret 2016

Navn: Verv: Telefon: E-post:
Gina Blomberg Leder 982 22 833 leder@kvernbit.no
Stein Ove Haugen Nestleder 913 15 892 nestleder@kvernbit.no
Rune Brakstad Sekretær 916 37 370 sekreteaer@kvernbit.no
Espen Fredriksen Kasserer 971 48 673 kasserer@kvernbit.no
Kjersti Ottermo Styremedlem   styremedlem@kvernbit.no
Stig Standal Taule Sponsoransvarlig 952 65 845 sponsor@kvernbit.no
Eirik Sagstad Informasjon 928 34 271 info@kvernbit.no
       

 

Øvrige kontaktpersoner

Navn: Kontakt for: Telefon: E-post:
Atle Haugen Fotball 900 65 135 fotball@kvernbit.no
Baard Johannessen Trim   turn@kvernbit.no
Jorunn Brakstad Aerobic 414 79 468 js-bra@online.no
Åge Hylleseth Herretrim 924 02 245  
Anne-Kristin Lillemoen Klatring 481 84 248 klatring@kvernbit.no
Bente Bjørndal Corneliussen Orientering 900 46 989 orientering@kvernbit.no
Vibeke Eriksen Volleyball 452 73 233 volleyball@kvernbit.no
Jan Ivar Moldekleiv Taekwondo 982 18 758 melandtkd@hotmail.no
       

 

Offisiell hjemmeside for Kvernbit IL

Fosseskarvegen 4, 5918 Frekhaug

leder(at)kvernbit.no

Tlf. 56175550

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products