IL Kvernbit

Styre- og kontaktinfo

Styre- og kontaktinfo

IL Kvernbit

Postadresse:

Fosseskarvegen 4

5918 FREKHAUG

Besøksadresse: 

Meland Aktiv, 2. etg., Meland kommune

Kontortid: 0900-1500

Åpningsdager: Mandag - Fredag

 

 

Ansatte i klubben

 

Trond Egil Soltvedt

Daglig leder

Tlf. 56 17 55 50

Mob. 918 10 601

trond.egil@kvernbit.no

 

 
 

Grethe Håkenstad

Administrasjonskonsulent

Tlf. 56 17 55 54

Mob. 924 21 534

adm.kons@kvernbit.no 

 
Hovedstyret 2017

Navn: Verv: Telefon: E-post:
Gina Blomberg Leder 982 22 833 leder@kvernbit.no
Stein Ove Haugen Nestleder 913 15 892 nestleder@kvernbit.no
Rune Brakstad Sekretær 916 37 370 sekreteaer@kvernbit.no
Espen Fredriksen Kasserer 971 48 673 kasserer@kvernbit.no
Kjersti Ottermo Styremedlem   styremedlem@kvernbit.no
Stig Standal Taule Sponsoransvarlig 952 65 845 sponsor@kvernbit.no
Agnes Leirvåg Styremedlem 971 70 454 styremedlem2@kvernbit.no
       

 

Øvrige kontaktpersoner

Navn: Kontakt for: Telefon: E-post:
Atle Haugen Fotball 900 65 135 fotball@kvernbit.no
Sølvi Jarness Trim 414 67 206 turn@kvernbit.no
Stina Sherrock Aerobic 464 32 779 stina.sherrock@gmail.com
Åge Hylleseth Herretrim 924 02 245  
  Klatring   klatring@kvernbit.no
Bente Bjørndal Corneliussen Orientering 900 46 989 orientering@kvernbit.no
Vibeke Eriksen Volleyball 452 73 233 volleyball@kvernbit.no
Jan Ivar Moldekleiv Taekwondo 982 18 758 melandtkd@hotmail.no
       

 

Offisiell hjemmeside for Kvernbit IL

Fosseskarvegen 4, 5918 Frekhaug

leder(at)kvernbit.no

Tlf. 56175550

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift