Sandnes Ulf

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Våre viktigste kontaktpersoner:

 

Barne- og ungdomsleder: Eirik Aasland Salvesen, 909 42 298, eirik@tsmg.no

Anleggsansvarlig: Endre Hunshammer, 481 17 193, endre@vibemyr-skoleverksted.no

Material ansvarlig: Egil Skjæveland, materialforvalter@sandnesulf.no

FFO-ansvarlig: Roderick van Iwaarden, 483 49 495, roderick@sandnesulf.no 

 

Koordinator 5 år

Benedicte Salvesen Svenning, 986 22 685, benedicte.svenning@datametrix.no

 

Koordinator 6 år

Jorunn Fjone, 957 74 173, Jorunn.fjone@lyse.net

 

Koordinator 7 år

Håvard Ueland, 905 86 192, haavardu@gmail.com

Ingrid Fjellheim, 410 02 158, ingrid.fjellheim@me.com

 

Koordinator 8 år

Hallgeir Haave, 992 06 025, hallgei@gmail.com

Øyvind Svenning, 932 61 086, oyvindsalvesen.svenning@altibox.no

Lene Brekka, 959 32 929, lebrek@statoil.com

 

Koordinator 9 år

Dag Hunsbeth, 415 66 533, hunsbeth@yahoo.no

 

Koordinator 10 år

Tom Øystein Abusland, 916 09 326, tabu@statoil.com

Arnt Ove Braut, 920 66 194, arnt.ove.braut@lyse.net

 

Koordinator 11 år

Åshild Bakke Flolid, 414 67 650, aasb@statoil.com

Rune Larsen, 930 44 902, rla@eie.no

 

Koordinator 12 år

Eirik Salvesen, 909 42 298, eirik@tsmg.no

Eivind Dalane, 934 12 604, eivind.dalane@acona.com

 

Koordinator 13 år

Einar Sørdal, 988 28 240, einar@g-9.no

 

Koordinator 14 år

Håvard Hetland, 975 58 999, havard@liecnc.no

 

Koordinator 15 år

Jarle Rossavik, 408 26 250, rossavik@lyse.net

 

Koordinator 16 år

Stian Sigmundstad, 916 06 197, stians@msn.com

 

Jentekoordinatorer 14 - 19 år

Sven Augustsson, 928 18 755, sven.augustsson@lyse.net

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products