Kolbotn IL

Ansatte på klubbkontoret

Ansatte på klubbkontoret

På Kolbotn idrettslags klubbkontor finner du følgende ansatte: 

 

 

Funksjon

 Navn  Kontortid  Epost  Mobil
Daglig leder Harald Vaadal Man-Fre: 08-16 harald@kolbotnil.no 990 93 901
Økonomiansvarlig Espen Andreassen Man-Fre 08-16 regnskap@kolbotnil.no 901 50 083
Medlemsansvarlig Arne Oddbjørn Hornnes Man, Ons, Tors: 08-12
Tirs, 08-16
medlem@kolbotnil.no 901 33 922
Adm støtte samt svømming Svein Angvik Man-Fre: 08-16 svein@kolbotnil.no 900 78 621
Avd.leder Håndball Elin Slenes Mandag og Fredag handball@kolbotnil.no 932 43 999
Sportslig leder Fotball herrer Sindre Brevik Man-Fre 08-16 fotball@kolbotnil.no 412 27 656
Trener og fotball koordinator fotball herrer Jonas Strømberg man-Fre 08-16 fotball@kolbotnil.no 464 17 274
Daglig leder Fotball kvinner Rachael Axon Man-Fre 08-16 rachael@kolbotnil.no 923 59 294
Trener Kolbotn toppserielag kvinner Knut Slatleim Man-Tor 11-16 knut@kolbotnil.no 993 65 245
Fotball kvinner, spillerutvikler Solveig Guldbrandsen      
Fotball kvinner, markedsansvarlig Jan Martin Knashaug Man-Ons 8-16, Tor 1130-16 jan.martin@kolbotnil.no  476 37 824

 

For alle kan dagene man jobber variere noe ut over oversikten over.

 

Dette er litt avhengig av sesongmessige svingninger og jobbmengden til ulike tider.

Kolbotn Idrettslag

Kongeveien 44, 1412 Sofiemyr
Postboks 134, 1417 Sofiemyr
Org.nr 970 95 1423

Mail: epost@kolbotnil.no, Digtal postkasse: kolbotn.idrettslag#VNTY ,  Tel: 6681 7300 / Mob: 950 91 915

Kontaktinformasjon til særidrettene ligger på gruppenes hjemmesider

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift