Våg FK

Styret

Styret

Dette er Våg FKs styre:

Foto
Navn Trond Blattmann Eileen Jacobsen Kine Mellemberg Anders Flagstad Kenneth Hansen Eirik Offergaard Marit Vatn Jensen
Rolle Styreleder Nestleder Medlem Medlem Medlem 1. varamedlem 2. varamedlem
Mobil 41415430 99158402 91522670 91824351 48010534 91119450 40462633
E-post   batman@getmail.no eileen,jacobsen@elkem.no kine-m@online.no anders.flagstad@macgregor.com kenneth.hansen@agderforskning.no eirik.offergaard@elkem.no marit.vatn.jensen@vaf.no

 

Våg FK

Adresse: Postboks 8071, 4675 Kristiansand

Besøksadresse: Karussveien 9

Telefon: 38 01 59 33

E-post: post@vagfk.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift