Tjørvåg IL

Kontakt oss

Kontakt oss
  Verv Tjørvåg IL 2016          
             
  Nemnd Verv Namn Telefon E-post År
  Hovudstyret Leiar Jan Olaf Hareide 92449546 jan_olafh@outlook.com 2
  Hovudstyret Nestleiar / Sekretær Åsmund Eide 91588349 aasmund.eide@ulstein.com 2
  Hovudstyret Kasserar Åse Karin Skogen 90997935 akskogen78@hotmail.com 1
  Hovudstyret Leiar arr.kom Jan Olaf Hareide 92449546 jan_olafh@outlook.com 2
  Hovudstyret Leiar sportsleg utval Erik Dragesund 48887655 erik.dragesund@marineharvest.com 2
  Hovudstyret Leiar marknad Jan Rune Dalsøren 92624202 janrune.dalsoren@metizoft.com 2
  Hovudstyret Leiar bygg&anlegg Per-Magne Lillenes 99399992 per-magne@gpmgarage.no 2
             
  Sportsleg utval Leiar Erik Dragesund 48887655 erik.dragesund@marineharvest.com 2
  Sportsleg utval Medlem Aleksander Sandvik 92640715 sandvik1970@hotmail.com 1
  Sportsleg utval Medlem Andreas Vatne 91372709 andreas.vatne@hotmail.com 1
  Sportsleg utval Trenarkoordinator Endre Tjervåg 90041913 endre.tjervag@havyard.com 1
            1
  Sportsleg utval Dommaransvarleg Jan Olaf Hareide 92449546 jan_olafh@outlook.com 1
  Ansvarleg Fair Play   Hildegunn Sporstøl 93034283 kontor@spobil.com 1
  Utdanningsansvarleg   Jan Olaf Hareide 92449546 jan_olafh@outlook.com 1
  Ansvarleg Banedagbok   Per-Magne Lillenes 99399992 per-magne@gpmgarage.no 1
             
  Marked Leiar Jan Rune Dalsøren 92624202 janrune.dalsoren@metizoft.com 2
  Marked Medlem Åsmund Eide 91588349 aasmund.eide@ulstein.com 1
  Ansv. Nettsider   Ole-Erik Nykrem Røyset 99398960 oleeriknr@gmail.com 1
  Draktansvarleg   Per Magne Lillenes 99399992 per-magne@gpmgarage.no 1
             
  Arrangement Leiar Jan Olaf Hareide 92449546 jan_olafh@outlook.com 2
  Arrangement Medlem Hilde Roksvåg 95110282 hildesrok@hotmail.com 1
  Arrangement Medlem Jorunn Jøsok Nilsen 95051971 jorunjøsoknilsen@tussa.com 2
  Arrangement Medlem Nina S Kopperstad 99240076 nina.kopperstad@gmail.com 2
             
  Bygg og anlegg Leiar Per-Magne Lillenes 99399992 per-magne@gpmgarage.no 2
  Bygg og anlegg Medlem Fred Ove Sandvik 99251460 fred.ove.sandvik@tussa.com 2
  Bygg og anlegg Medlem Andre Gjerde 99649907 andgje@tussa.com 2
  Bygg og anlegg Medlem Per Haldor Storøy 91338767 per@storoy.net 2
  Bygg og anlegg Medlem Johnny Sandvik 91593555 johnny.sandvik@tussa.com 2
  Bygg og anlegg Medlem Ole Johan Aksnes 97526181 oj-78@online.no 2
  Bygg og anlegg Medlem Johan Ole Abeltun 90757938 abeltun@tussa.com 2
             
  Bygg og anlegg Medlem Tor Rødseth 91702587 to-roe@tussa.com  
  Bygg og anlegg Medlem Johnny Hundsnes 91852555 johnny@tussa.com  
             
  vedlikehold traktor Ansvarleg Gard Hovlid 99399991 glhovlid@gmail.com  
             
  Trimnemnd Medlem Jan Olaf Hareide 92449546 jan_olafh@outlook.com 2
  Trimnemnd Medlem Linda Arnesen 41458917 larnesen@tussa.com 2
  Trimnemnd Medlem Elin Hundsnes 91852534 elin@tussa.com 2
  Trimnemnd Medlem Anja Lena Djupvik 41437031 alenadj@online.no 2
  Trimnemnd Medlem Johnny Hundsnes 91852555 johnny@tussa.com 2
             
  Valnemnd Medlem        
  Valnemnd Medlem        
  Valnemnd Medlem        
             
  Revisor Revisor Idar Fugleseth 90521063   1

 

 

 

Tjørvåg Idrettslag © 2016

Spørsmål og generelle henvendelsar angåande heimesida skal sendast til:
admin@tjorvagil.no


www.tjorvagil.no

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift