Avaldsnes

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon
KONTAKTINFORMASJON AVALDSNES IDRETTSLAG
Fotball damer elite 2016    
       
STYRET NAVN TELEFON E-POST
Leder Lars Inge Vatnem   lvatnem@online.no
Nestleder Hans Haukaas 982 37 684 hans.haukas@haugnett.no
Sportslig leder Arne Utvik 909 88 821 arne.utvik@a-utvik.no
Styremedlem Rune Hartvigsen 916 45 270 rune@hvs.as
Styremedlem Monica Eide Arnesen 905 33 726 monica.arnesen72@gmail.com
Styremedlem Janne Stange 926 11 797 janne.stange@steenstrom.com
       
ADMINISTRASJON TELEFON E-POST
Daglig leder Norvald A. Kaldheim 977 37 047 norvald@avaldsnes.no
Markedssjef Svein Hegland 950 88 020 svein@avaldsnes.no
Adm.medarb. Aase Pedersen 971 80 755 aase@avaldsnes.no
Anlegssjef Geir Heimdal 957 26 113 geir.heimdal1@haugnett.no
Arrangement Svein Hegland 950 88 020 svein@avaldsnes.no
       
       
LAG      
       
DAMER ELITE TOPPSERIEN TELEFON E-POST
Hovedtrener Colin Bell 459 02 114 bellcolinbell@aol.com
Ass.trener Carl Gregor 948 78 686 fotballpluss@mail.com
Keepertrener Carl Gregor 948 78 686 fotballpluss@mail.com
Sportslig leder Arne Utvik 909 88 821 arne.utvik@a-utvik.no
Lagleder Ståle Abrhamsen 464 22 956 staaleabrahamsen@hotmail.com
       
REK.LAG 2. DIVISJON TELEFON E-POST
Trener Hilde Horntvedt 478 55 147 hildehorntvedt@live.no
Ass. trener      
Lagleder Rune Hartvigsen 916 45 270 rune@hvs.as

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products