Avaldsnes

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon
KONTAKTINFORMASJON AVALDSNES IDRETTSLAG
Fotball Damer Elite 2017    
       
STYRET NAVN TELEFON E-POST
Leder Arne Utvik 909 88 821 arne.utvik@a-utvik.no
Nestleder Odd Henry Dahle 916 05 453 odd.henry.dahle@haugnett.no
Sportslig leder Ove Arnesen 911 07 615 oa@gassco.no
Styremedlem Asle Skjærstad   asle@pyx.no
Styremedlem Torhild Widvey   tw@widvey.net
Styremedlem Margaret Hystad   margaret@karmsund.no
       
ADMINISTRASJON TELEFON E-POST
Daglig leder Norvald A. Kaldheim 977 37 047 norvald@avaldsnes.no
Markedssjef Svein Hegland 950 88 020 svein@avaldsnes.no
Adm.medarb. Aase Pedersen 971 80 755 aase@avaldsnes.no
Anleggssjef Geir Heimdal 957 26 113 geir.heimdal1@haugnett.no
Arrangement Svein Hegland 950 88 020 svein@avaldsnes.no
       
       
LAG      
       
DAMER ELITE TOPPSERIEN TELEFON E-POST
Hovedtrener Per Inge Jacobsen 926 50 108 jacobsen@avaldsnes.no
Ass.trener Kent Michael Bøe 404 02 571 kent_mikkel@hotmail.com
Keepertrener Carl Gregor 948 78 686 fotballpluss@mail.com
Sportslig leder Ove Arnesen 911 07 615 oa@gassco.no
Lagleder Ståle Abrhamsen 464 22 956 staaleabrahamsen@hotmail.com
       
REK.LAG 2. DIVISJON TELEFON E-POST
Trener Monica Eide Arnesen 905 33 726 monica.arnesen72@gmail.com
Ass. trener      
Lagleder Rune Hartvigsen 916 45 270 rune@hvs.as

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products