Avaldsnes

Styret

Styret

 khaavik@online.noKontaktdata – AIL Fotballstyret

Rolle

Navn

e-post

Telefon

Leder

 Knut Daniel Haavik

 khaavik@online.no

 934 07 503

Nestleder

Olaug Espeland

oe@reidarsund.no

99 23 53 58

Sekretær

 Gørill Kleppa

 

 

Sportslig leder og drakt- /utstyrsansvarlig Barn

Kjersti Jacobsen

kjersti@salhusporten.no

46 83 77 46

Sportslig leder og drakt- /utstyrsansvarlig Ungdom

Irene Haugstad

irene.haugstad@skatteetaten.no

95 45 93 13

Sportslig leder og drakt- /utstyrsansvarlig Senior (fra og med 19 år)

Per Håvik

phaavik@deepoceangroup.com

48 16 90 05

Styremedlem

Årstein Gilje

gilje81@gmail.com

41 24 22 32

Styremedlem

Geir Sunde

gsunde@haugnett.no

97 76 33 28

Styremedlem

John Vidar Hevrøy

 

 

Styremedlem

Sverre Hebnes

sverre.hebnes@haugesund.toyota.no

911 90 995

 

 

 

 

Kvalitetsklubb-ansvarlig

Olaug ogGørill

 

 

Dommeransv.

Årstein Gilje

 

 

Fair Play-kontakt

Geir Sunde

 

 

FIKS-ansvarlig

Alle i fotballstyret

 

 

Treningsøkta-ansvarlig

 

 

 

Kampvert-ansvarlig

John Vidar Hevrøy

 

 

Arr-ansvarlig Damer Elite

Sverre Hebnes

 

 

Arr-ansvarlig Herrer 

 

 

 

Kiosk-ansvarlig

 

 

 

"Vi gjør lokalmiljøet ditt rikere, tryggere og morsommere"


AVALDSNES IDRETTSLAG
ADR Avaldsnes idrettsenter Visnesveien 77, 4262 AVALDSNES | TLF 52843306 | EPOST ail@avaldsnes.no
www.avaldsnes.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift