Avaldsnes

Styret

Styret

  Kontaktdata – AIL Fotballstyret

Rolle

Navn

e-post

Telefon

 Leder

 Hallgeir Broen

 hallgeir.broen@espira.no

 464 27 684

 Nestleder

 Gørill Kleppa

 gorilk@alumni.ntnu.no 

 416 10 597

Kvalitetsklubbansvarlig

 Olaug Espeland

 oe@reidarsund.no

 992 35 358

Sportslig leder og drakt/utstyrsansvarlig Barn

 John Vidar Hevrøy

 john.vidar@outlook.com

 412 09 204

Sportslig leder og drakt/utstyrsansvarlig Ungdom

 Sverre hebnes

 sverre.hebnes@haugesund.toyota.no

 911 90 995

Sportslig leder og drakt /utstyrsansvarlig Senior (fra 19 år)

 Stian Eikesdal

 stian.eikesdal@gmail.com

 920 11 558

Styremedlem/ dommeransvarlig barn

 Svein Arne Pedersen

 sveinarne@em-a.no

 994 35 421

Styremedlem/ Kiosk og dugnadsansvarlig

 

 Stian Thime Skeie

 saletske@online.no

 922 62 392

Styremedlem/ Fair-play og kampvert ansvarlig.

 Bente Cecilie Velde

 bente_velde@hotmail.com

 976 60 982

ANDRE:

 

 

 

 Dommeransvarlig

 Svein Hegland

 svein@avaldsnes.no

 950 88 020

 Trenerutvikler/   ansvarlig

 Elias Jøssang Kerchaoui

 ejk@avaldsnes.no

 905 70 106

 FIKS-ansvarlig

 Norvald Kaldheim

 norvald@avaldsnes.no

 977 37 047

 Treningsøkta

 Elias Jøssang Kerchaoui

 ejk@avaldsnes.no

 905 70 106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Vi gjør lokalmiljøet ditt rikere, tryggere og morsommere"


AVALDSNES IDRETTSLAG
ADR Avaldsnes idrettsenter Visnesveien 77, 4262 AVALDSNES | TLF 52843306 | EPOST ail@avaldsnes.no
www.avaldsnes.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift