Avaldsnes

Styret

Styret

 khaavik@online.noKontaktdata – AIL Fotballstyret

Rolle

Navn

e-post

Telefon

Leder

 Knut Daniel Haavik

 khaavik@online.no

 934 07 503

Nestleder

Olaug Espeland

oe@reidarsund.no

99 23 53 58

Sekretær

Hallgeir Broen

hallgeir.broen@espira.no

46 42 76 84

Sportslig leder og drakt- /utstyrsansvarlig Barn

Kjersti Jacobsen

kjersti@salhusporten.no

46 83 77 46

Sportslig leder og drakt- /utstyrsansvarlig Ungdom

Irene Haugstad

irene.haugstad@skatteetaten.no

95 45 93 13

Sportslig leder og drakt- /utstyrsansvarlig Senior (fra og med 19 år)

Per Håvik

phaavik@deepoceangroup.com

48 16 90 05

Styremedlem

Årstein Gilje

gilje81@gmail.com

41 24 22 32

Styremedlem

Geir Sunde

gsunde@haugnett.no

97 76 33 28

Styremedlem

Einar Augvald Utvik

EINAR.UTVIK@OPTIMERA.NO

915 13 340

Styremedlem

Sverre Hebnes

sverre.hebnes@haugesund.toyota.no

911 90 995

 

 

 

 

Kvalitetsklubb-ansvarlig

Olaug og Hallgeir

 

 

Dommeransv.

Årstein Gilje

 

 

Fair Play-kontakt

Geir Sunde

 

 

FIKS-ansvarlig

Alle i fotballstyret

 

 

Treningsøkta-ansvarlig

Kent Michael Bøe

 

 

Kampvert-ansvarlig

Geir Sunde

 

 

Arr-ansvarlig Damer Elite

Sverre Hebnes

 

 

Arr-ansvarlig Herrer A

Einar Augvald Utvik

 

 

Kiosk-ansvarlig

Einar & Sverre

+ Karoline Skeie

 

 

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products