Avaldsnes

Våre lag og trenere

Våre lag og trenere

Kontaktpersoner AIL Fotball 2016

Gutter  12 år Lag 1:

Hovedtrener

Tor Johnny Thorsen

tor-johnny@email.com

995 13 945

Lagleder

Carl Eivind Mølstre

carl@m-a.no

425 32 404

Foreldrekontakt

Sissel Endresen

sisselendresen@yhaoo.no

945 11 043

 

 

 

 

Gutter  12 år Lag 2:

Hovedtrener

Frank Roger Kallevik

frankkallevik@gmail.com

954 00 089

Lagleder

Nils W. Krog

nilswkrog@gmail.com

900 50 815

Foreldrekontakt

Anne M. K. Jakobsen

Amkjak20@hotmail.com

478 90 820

 

 

 

 

Gutter  12 år Lag 1:

Hovedtrener

Knut Dahle

mikaldal@online.no

957 67 581

Hjelpetrener

Øystein Johannessen

ojo@karmoyskolen.no

 

Hjelpetrener

Viggo Breitve

breitve@mapei.no

 

Lagleder

Aina Mehammer

amehammer@hotmail.com

915 21 228

Foreldrekontakt

 

 

 

Gutter  13 år Lag 2:

Hovedtrener

Knut Dahle

mikaldal@online.no

957 67 581

Hjelpetrener

Øystein Johannessen

ojo@karmoyskolen.no

 

Hjelpetrener

Viggo Breitve

breitve@mapei.no

 

Lagleder

Aina Medhammer

amehammer@hotmail.com

915 21 228

Foreldrekontakt

 

 

 

Gutter  14 år:

Hovedtrener 1

Bjørn Mælen

bjorn.malen@gmail.com

917 69 538

Lagleder

Morten Roth Stranden

mrs@reachsubsea.no

952 29 802

Ass.lagleder

Odd Arne Frøysted

odd.froystad@gypproc.com

932 40 720

 

 

 

 

Gutter  15 år:

Hovedtrener

Hans Bakken

bakhan@getmail.no

901 66 934

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Ulf Thorsen

ulf@haugnett.no

909 447 04

 

 

 

 

 

Gutter  19 år:

Hovedtrener

Chris Allendes

chrisallendes@msn.com

928 02 943

Hjelpetrener

Lars Waage Hansen

larswaagehansen@gmail.com

926 93 119

Lagleder

Sverre Hebnes

sverre.hebnes@haugesund.toyota.no

911 90 995

Jenter  11 år:

Hovedtrener

 Bjørn Egil Apeland

 bjorn.egil.apeland@vassbakk.no

 971 68 617

Hovedtrener

Einar Utvik jr.

 

 

Lagleder

Bård Kristian Bårdsen

bard.kristian.bardsen@helse-fonna.no

473 96 261

Foreldrekontakt

 

 

 

 

Jenter 15 år:

Hovedtrener

Sigbjørn Larsen

sigbjorn.larsen@haugnett.no

906 19 643

Trener

 Silje Kalstø

 

 

Trener

Cecilie Kalstø

 

 

Lagleder

Britt Aarhus

britt.aarhus@hotmail.com

991 02 892

 

Jenter 19 år:

Hovedtrener

Thorunn Jonsdottir

thorunnhj@gmail.com

 

Hjelpetrener

Jorunn Hebnes

jorunn@privatsykehuset.no

456 08 406

Lagleder

Ynskje Kaldheim

ynskje@haugnett.no

416 86 756

 

Herrer A-lag:

Hovedtrener

Kent Mikael Bøe

kent_mikkel@hotmail.com

404 02 571

Hjelpetrener

Lars Waage Hansen

larswaagehansen@gmail.com

926 93 119

Lagleder

Per Haavik

PHaavik@deepoceangroup.com

481 69 005

Lagleder

Terje Hindal

tehind@online.no

91 55 82 52

 

Herrer Rek.lag:

Hovedtrener

Einar Augvald Utvik

Einar.utvik@optimera.no

915 13 340

Lagleder

 

 

 

 

Herrer Old Boys lag:

Hovedtrener

Sigbjørn Larsen

Sigbjørn.larsen@haugnett.no

906 19 643

Lagleder

 

 

 

Damer Old girls:

Hovedtrener

 

 

 

Lagleder

 Hege Amundsen

 hegeamundsen@yahoo.no  412 58 162

 

 

 

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products