Avaldsnes

Våre lag og trenere

Våre lag og trenere

Kontaktpersoner AIL Fotball 2017

SENIOR:

Herrer A-lag: M 4 div 2017 avd. 02

Hovedtrener

Alf Trygve Velde

atvelde@online.no

416 92 119

Lagleder

Anders Solvik Olsen

asolvigolsen@hotmail.com

906 32 555

Ass Lagleder

 

 

 

Adm. Leder

Andreas Myrvoll Nilsen

andreas.myrvoll-nilsen@live.no

924 94 023

 

Herrer Rek.lag: M 7 div 2017 avd. 04

Hovedtrener

Andreas Myrvoll Nilsen

andreas.myrvoll-nilsen@live.no

924 94 023

Lagleder

Christoffer Spidsø

christofferspidso@gmail.com

915 85 866

 

Damer Avaldsnes 3 Old girls: K 4 div 2017 Avd. 02

Hovedtrener

Andreia Rosa

deiaararaquara@hotmail.com

 

Lagleder

Tone Vermundsen

tonever2108@karmoyskolen.no

90557750

 

UNGDOM

Gutter 13 år: G13 2. div

Hovedtrener

Arnt Eirik Solbakk

arnteiriksolbakken@yahoo.no

913 24 530

Hjelpetrener

Tor Johnny Thorsen

Tor-johnny@email.com

995 13 945

Hjelpetrener

Vegard Hope Langåker

Vegard_ih93@hotmail.com

952 86 167

Lagleder

Nils Krog

 nilswkrog@gmail.com

908 03 982

Foreldrekontakt

Sissel Endresen

sisselendresen@yahoo.no

945 11 043

Foreldrekontakt

Anne Marthe Kverenes Jakobsen

amkjak20@gmail.com

478 90 820

 

Gutter 14-15 år: G15 Lag 2 2.div avd.03

Hovedtrener

Harald Andre Skeie

haraske@hotmail.no

944 81 361

Hjelpetrener

Øystein Johannesen

oystjoh74@outlook.com

908 34 919

Lagleder

Ørjan W Jakobsen

owj@accpron.no

954 01 000

Foreldrekontakt

Ørjan W Jakobsen

owj@accpron.no

954 01 000

 

Gutter 14-15 år: G15 Lag 1 1.div avd.02

Hovedtrener

Harald Andre Skeie

haraske@hotmail.no

944 81 361

Hjelpetrener

Bjørn Mælen

bjorn.malen@gmail.com

970 06 408

Lagleder

Morten Roth Stranden

mrs@reachsubsea.no

952 29 802

Foreldrekontakt

Odd Arne Frøystad

odd.froystad@gypproc.com

901 97 472

 

Gutter 16 år: 2.div

Hovedtrener

Hans Bakken

bakhan@getmail.no

901 66 934

Hovedtrener

 

 

 

Lagleder

Ulf Jarle Thorsen

ulf@haugnett.no

900 23 327

 

Jenter 13 år: 1.div

Hovedtrener

Einar Augvald Utvik

einar.utvik@optimera.no

915 13 340

Hjelpetrener

Geir Sunde

gsunde@haugnett.no

977 63 328

Lagleder

Tine Marlen Waller

tinemarlenwaller@gmail.com

905 95 289

Foreldrekontakt

Irene Haugstad

k06iha@gmail.com

954 59 313

 

Jenter 16 år: J 16 2.div  Samarbeid Torvastad

Hovedtrener

Katlynn Fraine

Klfraine13@gmail.com

401 95 497

Hjelpetrener

Sigbjørn Larsen

Sigbjorn.larsen@hydro.com

906 19 643

Foreldrekontakt

Sissel Endresen

sisselendresen@yahoo.no

945 11 043

Lagleder

Britt Aarhus

bra@gassco.no

991 02 892

 

BARN

Gutter 12 år Lag 2 NIVÅ 3:

Hovedtrener

Stian Thime Skeie

saletske@online.no

922 62 392

Hjelpetrener

Øyvind Engevik

Oyvind.engevik@haugnett.no

477 06 790

Lagleder

Sverre Hebnes

Sverre.hebnes@haugesund.toyota.no

911 90 995

Foreldrekontakt

 

 

 

 

Gutter 12 år LAG 1 NIVÅ 2:

Hovedtrener

Stian Thime Skeie

saletske@online.no

922 62 392

Hjelpetrener

Øyvind Engevik

Oyvind.engevik@haugnett.no

477 06 790

Lagleder

Sverre Hebnes

Sverre.hebnes@haugesund.toyota.no

911 90 995

Foreldrekontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutter 11 år Lag 1 Nivå 2:

Hovedtrener

Bjørn Egil Apeland

Bjorn.egil.apeland@vassbakk.no

971 68 617

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Arvid Frøyland

arvfroe@online.no

924 32 198

Foreldrekontakt

 

 

 

 

Gutter 11 år Lag 2 Nivå 3:

Hovedtrener

Bjørn Egil Apeland

Bjorn.egil.apeland@vassbakk.no

971 68 617

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Anne Johannessen

Johannessen_anne@hotmail.com

414 29 986

Foreldrekontakt

 

 

 

 

Gutter 10 år Lag 1: Nivå 3

Hovedtrener 1

Christian Solheim Stange

css@haugnett.no

488 83 588

Lagleder

Veronica Solheim Stange

vss@haugnett.no

941 79 899

 

 

 

 

 

Gutter 9 år Lag 1:

Hovedtrener

Petter Austevik

Petter.austevik@griegseafood.com

920 94 479

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Lise Lotte Austevik

Lise.lotte@karmoyskolen.no

920 34 422

 

Gutter 9 år Lag 2:  

Hovedtrener

Bjørn Egil Apeland

bjorn.egil.apeland@vassbakk.no

971 68 617

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Årstein Gilje

gilje81@gmail.com

412 42 232

 

Gutter 8 år Lag 1:

Hovedtrener

Hanne Kristin Aarhus

hanne.aarhus@hotmail.com

901 72 623

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Anne Katrine Enge

anka81@hotmail.com

932 87 796

 

Gutter 8 år Lag 2:

Hovedtrener

Stian Fagervold

Stian.fagervold@westcon.no

474 68 123

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Kine Andrea Flygansvær

kineaf@hotmail.com

415 95 910

 

Gutter 7 år Lag 2:

Hovedtrener

Heidi Lothe Hillesland

heidilothe@hotmail.com

930 48 723

Hjelpetrener

Anders Klæhaug

Anders.klahaug@haugnett.no

917 48 367

Lagleder

Anders Klæhaug

anders.klahaug@haugnett.no

917 48 367

Gutter 7 år Lag 1:

Hovedtrener

Igoris Kastalianovas

Igoris@haugesundblikk.no

988 90 436

Lagleder

Trude Sofie Kvalevåg

trudesofie@hotmail.com

988 58 349

Kontaktperson

Åse Larsen

Larsen.ase@gmail.com

942 79 793

 

Jenter 12 år: Nivå 2

Hovedtrener

Tor Kristian Hillesland

Tor.hillesland@gmail.com

991 63 485

Hovedtrener

 

 

 

Lagleder

Johan Stensen

stensen.johan@online.no

913 14 005

Foreldrekontakt

Marianne Levinsen

mariannesol1@hotmail.com

416 63 315

 

Jenter 11 år: Nivå 2

Hovedtrener

Geir Vikse

g-viks@online.no

402 33 553

 

 

 

 

Lagleder

Magnhild Kalstø

maghildh@yahoo.com

988 34 293

 

Jenter 10 år Lag 1: Nivå 2

Hovedtrener

Jacob L Rasmussen

jacobbasse@gmail.com

945 40 879

Hjelpetrener

Arild Bakke

Arild.bakke@karmoyskolen.no

901 80 589

Lagleder

Norunn Hauge

norunnhauge@gmail.com

905 80 942

Lagleder

Stina Alice Birkeland

stinabirk@hotmail.com

980 70 407

 

 

 

 

 

Jenter 9 år Lag 1:

Hovedtrener

Hanne Marthe Steinkjellå

hmstein@haugnett.no

907 60 548

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Arnt Inge Vorre

aivorre@hotmail.com

949 88 693

 

Jenter 9 år Lag 2:

Hovedtrener

Tom Andre Jacobsen

tomandrejacobsen@hotmail.com

954 42 123

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Ester Anne Fosen

Efosen1@gmail.com

406 39 482

 

Jenter 8 år Lag 1:

Hovedtrener

Benedikte Bentsen

kbbentsen@gmail.com

926 38 574

Hjelpetrener

Ingrid Alvsvåg Skeie

alskingrid@hotmail.com

920 63 826

Lagleder

Svanaug Skorpe

Svanaug@skorpe.no

411 23 548

Jenter 7 år Lag 1:

Hovedtrener

Årstein Gilje

Gilje81@gmail.com

412 42 232

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Steffen Vikre

s.vikre@hotmail.com

907 58 513

 

Jenter 7 år Lag 2:

Hovedtrener

Bjørn Ove Bergslid

bjornobe@hotmail.com

975 27 460

Hjelpetrener

 

 

 

Lagleder

Bjørn Ove Bergslid

bjornobe@hotmail.com

975 27 460

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products