Avaldsnes

Våre lag, lagledere, trenere

Våre lag, lagledere, trenere

Trener- og laglederoversikt – sesongen 2016/2017

 

Lag

Lagnavn

Rolle

Navn

Mobil

e-post

Adresse

F.dato

Damer Nord/AIL

Nord/AIL damer

Lagleder (Nord)

 

 

 

 

 

Trener (Nord)

Sven Paul Matland

 

svenpaulmatland@hotmail.com

 

 

J-2000 Nord/AIL

Nord J-16

Foreldrekontakt (AIL)

Jorunn Bådsvik Ekerhovd

950 31 716

jorunn.ekerhovd@appex.no

Prestanesbakken 52, 4262

 

Lagleder (Nord)

Marianne M Hovda

917 61 282

johovd67@gmail.com

Moksheimåsen 150, 5545

 

Trener (Nord)

Harald Heien

907 12 917

harald.heien@tysver.kommune.no

Spannhelgelandvegen 70, 5542

 

J-2002

J-14

Lagleder

Bjørn Gunnar Håstø

971 01 907

bjorn@smart-hage.no

Melandsbakken 17, 4265

 

Trener

Aasmund Pedersen

452 78 820

aasped@frisurf.no

Håbjørgvegen 6, 4265

 

Ass. Trener

Egil Haavik

484 60 552

kundeservice.busstur@gmail.com

 

 

J-2004

J-12

Lagleder

Per Ejnar Thomsen

959 77 724

per@thomsen.nu

 

 

Trener

Bjørn Egil Apeland

971 68 617

Bjorn.egil.apeland@vassbakk.no

Kalstøvegen 28 A, 4264

 

Ass. trener

Sølvi Merethe Mælen

996 43 794

soelvi.merethe.maelen@aibel.com

 

Prestanesvegen 8, 4262

16.08.1980

Ass. trener

Frode Utvik

9011 94 86

post@prosjektbistand.no

Rehaugvegen 27, 4262

28.01.1971

J-2006

J-10 (2 lag)

Lagleder

Anita Nygaard

952 42 218

llmn@getmail.no

Fiskåvegen 50, 4262

 

Lagleder lag 2

May Bodil Møgster

41239954

Mabodil@hotmail.no

Mellebærvegen 5, 4265

 

Trener

Renate Håstø

92204487

renate.hasto@coop.no

Melandsbakken 17, 4265

 

Ass. trener

Geir Johan Helgesen

911 84 556

geirjohan@hotmail.com

Melandbakken 57, 4265

12.03.1977

 

 

 

 

 

 

J-2007

J-9 (2-lag)

Lagleder

Birgitte Tyse Klæhaug

938 39 072

birgitte213@gmail.com

Liarvegen 42, 4265

22.04.1977

Trener

Torbjørn Jacobsen Aarhus

992 84 701

tja@skudeaakra.no

Melandbakken 59, 4265

22.10.1976

Ass trener

Jacob L. Rasmussen

945 40 879

jacobbasse@gmail.com

Prestanesvegen 73 c, 4262

11.04.1979

Ass trener

Arild Bakke

901 80 589

arild.bakke@karmoy.kommune.no

Prestanesbakken 50, 4262

13.08.1972

Ass trener

Hanne J. Aarhus

901 72 623

hanne.aarhus@hotmail.com

Eidetoppen 30 A, 4250

19.04.1979

J-2008

J-8

Lagleder

Beate Lyngstad

404 55 411

b.lyngstad@yahoo.no

Futavegen 10, 4262

16.09.1981 

Hovedtrener

Hanne Marte Steinkjellå

907 60 548

hmstein@haugnett.no

kolstøvarden 14, 4265

29.04.1974

 

 

 

 

 

 

Hjelpetrener

Arnstein Tyse Hansen

988 71 094

arnsteinth@hotmail.com

Vorråvegen 29, 4265

05.03.1983

Foreldrekontakt

Lisa Thornes

977 00 881

lisathornes@hotmail.com

Slåttåveien 10, 4262

16.02.1981

Herrer

 

Lagleder

Ingvar Gjerland

917 05 320

ingvar@robs.no

 

 

Trener

 

 

 

 

 

G-98/99

G18

Lagleder

Frode Fausa

982 14 718

frode.k.fausa@haugnett.no

Liarvegen 10, 4265

 

Trener

Thomas Olsen

928 82 079

thomas.olsen@comfort.as

 

 

G-2000

G16

Lagleder

Frode Utvik

901 19 486

post@prosjektbistand.no

Rehaugvegen 27, 4262

28.01.1971

Trener

Tor Sigfred Engedal

906 91 363

engedal85@gmail.com

Djupaskarvegen 36 D, 5522

 

G-2002

G-14

Lagleder

Frode Fausa

982 14 718

frode.k.fausa@haugnett.no

Liarvegen 10, 4265

 

Trener

Hanne Sofie Broshaug

936 41 716

hanne.s.broshaug@haugnett.no

 

Liarvegen 10, 4265

 

G-2003

G-13

Lagleder

Leif Idar Langelandsvik

970 30 489

leif.idar@langelandsvik.net

Håvikvegen 151, 4265

 

Trener

?

 

 

 

 

Ass. trener

Renate Håstø

922 04 487

renate.hasto@coop.no

Melandsbakken 17, 4265

 

G2004

G-12

Lagleder

Tor Geir Løften

917 22 542

tglo@turbomix.net

Veldeveien 5, 4262 Avaldsnes

 

Ass lagleder

Trude Jørgensen Helgevold

988 45 646

helgevold.trude@gmail.com

Norheimtunet 59, 5542 Karmsund

 

Foreldrekontakt

Mona S. Snørteland

 

916 71 709

mona_snilsen@hotmail.com  

Svebakken 11, 5533 Haugesund

 

Trener

Frank Sande

913 38 202

fs@vico.no

Monshaugveien 2, 4262 Avaldsnes

 

Ass. trener

Renate Håstø

922 04 487

renate.hasto@coop.no

Melandsbakken 17, 4265

 

G2005

G-11

Lagleder

Heidi Haaland

971 10 529

heidimhaaland@hotmail.com

Møllevegen 76, 4262

16.02.1978

Ass. Lagleder

Ingvild Tyse

932 81 517

tyse10@hotmail.com

Kalstøvegen 26, 4264

01.02.1981

Trener

Arnt Inge Vorre

949 88 693

aivorre@hotmail.com

Melandbakken 60, 4265

30.10.1979

G-2006

G-10

(2 lag)

Foreldrekontakt

Hans Eike

990 37 178

hans_eike@hotmail.com

Prestanesbakken 23, 4262

27.11.1979

Foreldrekontakt

Irene Haugstad

954 59 313

k06iha@gmail.com

Kvalavågsveien 134, 4262

16.12.xxxx

Lagleder

Anne Johannessen

414 29 986

johannessen_anne@hotmail.com

Køklinghaugen 3, 4262

17.07.1984

Trener

Cathrine Jørgensen

974 77 076

cathrine.jorgensen@hotmail.com

Teigedalen 22, 4262

02.02.1980

Trener

Elin Hillesland

992 48 630

elinhillesland@yahoo.no

Skeievegen 70, 4262

28.03.1974

Hjelpetrener

Frode Lodden

466 76 175

 frodelod@yahoo.no

Kvalavågvegen 174, 4262

14.08.1975

G-2007

G-9

(2 lag)

Hovedtrener

Rannveig Langelandsvik

90 29 96 96

rannveig@langelandsvik.net

Håvikveien 151, 4265

 

Foreldrekontakt

Gine Hagen ??

476 54 927

gine_th@hotmail.com

Futavegen 6, 4262

23.09.1984

Lagleder lag 1

Veronica Solheim-Stange ??

941 79 899

vss@haugnett.no

Munkhaugvegen 30, 4262

03.06.1985

Lagleder lag 2

Elisabeth Brekke ??

454 26 018

brekke1234.eb@gmail.com

Hindaråkervegen 65,4262

06.08.1978

G-2008

G-8

Lagleder

Lise Lotte Austevik

920 34 422

lise.lotte@karmoyskolen.no

Langehaugvegen 12, 4264

13.08.1981

Trener

Årstein Gilje

412 42 232

gilje81@gmail.com

Sjuradalvegen 5, 4262

13.01.1981

G-2009

 

 

G-7

 

 

 

 

 

 

Foreldrekontakt

 

 

 

 

 

Trener/lagleder

Hans Grønstøl

924 16 528

Hans.gronstol@gmail.com

Noralauvegen 4, 4265

27.06.1979

Hovedtrener

Torbjørn Jacobesen Århus

992 84 701

Tja@skudeaakra.no

Melandsbakken 59, 4265

22.10.1976

Trener- og

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products