Avaldsnes

Våre lag, lagledere, trenere

Våre lag, lagledere, trenere

Trener- og laglederoversikt – sesongen 2016/2017 (pr. august 2016)

 

Lag

Lagnavn

Rolle

Navn

Mobil

e-post

Adresse

F.dato

Damer Nord/AIL

Nord/AIL damer

Lagleder (Nord)

 

 

 

 

 

Trener (Nord)

Sven Paul Matland

 

  svenpaulmatland@hotmail.com

 

 

J-2000 Nord/AIL

Nord J-16

Foreldrekontakt (AIL)

Jorunn Bådsvik Ekerhovd

950 31 716

  jorunn.ekerhovd@appex.no

Prestanesbakken 52, 4262

 

Lagleder (Nord)

Marianne M Hovda

917 61 282

  johovd67@gmail.com

Moksheimåsen 150, 5545

 

Trener (Nord)

Harald Heien

907 12 917

  harald.heien@tysver.kommune.no

Spannhelgelandvegen 70, 5542

 

J-2002

J-14

Lagleder

Bjørn Gunnar Håstø

971 01 907

  bjorn@avinduet.no

Melandsbakken 17, 4265

 

Trener

Aasmund Pedersen

452 78 820

 aasped@frisurf.no

Håbjørgvegen 6, 4265

 

Ass. Trener

Egil Haavik

484 60 552

 kundeservice.busstur@gmail.com

 

 

J-2004

J-12

Lagleder

Lene Solstad Apeland

950 47 717

 lenesolstad@hotmail.com

Kalstøvegen 28 A, 4264

 

Trener

Per Ejnar Thomsen

959 77 724

 per@thomsen.nu

 

 

Ass. trener

Frode Utvik

9011 94 86

 post@prosjektbistand.no

Rehaugvegen 27, 4262

 

J-2005

J-11

Lagleder

Kjersti Jakobsen

468 37 746

  kjersti@salhusporten.no

Postboks 173, 4299

 

Trener

Sølvi Merethe Mælen

996 43 794

 soelvi.merethe.maelen@aibel.com

 

Prestanesvegen 8, 4262

16.08.1980

Ass. trener

Gunn Elise Matland Stensen

996 12 761

 gmatland@hotmail.com

Noltenvegen 10, 4265

 

J-2006

J-10 (2 lag)

Lagleder

Geir Vikse

402 33 553

 g-viks@online.no

Vågetunet 21, 4262

 

Lagleder lag 2

Magnhild Kamrun Kalstø

988 34 293

 magnhildh@yahoo.com

Langehaugvegen 18, 4264

 

Trener

?

 

 

 

 

Ass. trener

Geir Johan Helgesen

911 84 556

geirjohan@hotmail.com

Melandbakken 57, 4265

 

Ass. trener

Renate Håstø

922 04 487

 renate.hasto@coop.no

Melandsbakken 17, 4265

 

J-2007

J-9 (2-lag)

Lagleder

Birgitte Tyse Klæhaug

938 39 072

 birgitte213@gmail.com

Liarvegen 42, 4265

 

Trener

Torbjørn Jacobsen Aarhus

992 84 701

 tja@skudeaakra.no

Melandbakken 59, 4265

 

Ass trener

Jacob L. Rasmussen

945 40 879

 jacobbasse@gmail.com

Prestanesvegen 73 c, 4262

 

Ass trener

Arild Bakke

901 80 589

 arild.bakke@karmoy.kommune.no

Prestanesbakken 50, 4262

 

Ass trener

Hanne J. Aarhus

901 72 623

 hanne.aarhus@hotmail.com

Eidetoppen 30 A, 4250

 

J-2008

J-8

Lagleder

Beate Lyngstad

404 55 411

 b.lyngstad@yahoo.no

Futavegen 10, 4262

 

Hovedtrener

Hanne Marte Steinkjellå

907 60 548

 hmstein@haugnett.no

kolstøvarden 14, 4265

 

 

 

 

 

 

 

Hjelpetrener

Arnstein Tyse Hansen

988 71 094

 arnsteinth@hotmail.com

Vorråvegen 29, 4265

 

Foreldrekontakt

Lisa Thornes

977 00 881

 lisathornes@hotmail.com

Slåttåveien 10, 4262

 

Herrer

 

Lagleder

Ingvar Gjerland

917 05 320

 ingvar@robs.no

 

 

Trener

Paul Inge Engedal

992 37 938

 Paul.inge.engedal@haugaland- industri.no

 

 

G-98/99

G18

Lagleder

Frode Fausa

982 14 718

 frode.k.fausa@haugnett.no

 

 

Trener

Thomas Olsen

928 82 079

 thomas.olsen@comfort.as

 

 

G-2000

G16

Lagleder

Frode Utvik

901 19 486

 post@prosjektbistand.no

Rehaugvegen 27, 4262

 

Trener

Tor Sigfred Engedal

906 91 363

 engedal85@gmail.com

Djupaskarvegen 36 D, 5522

 

G-2002

G-14

Lagleder

Frode Fausa

982 14 718

 frode.k.fausa@haugnett.no

 

 

Trener

Hanne Sofie Broshaug

936 41 716

 hanne.s.broshaug@haugnett.no

 

Liarvegen 10, 4265

 

G-2003

G-13

Lagleder

Leif Idar Langelandsvik

970 30 489

 leif.idar@langelandsvik.net

Håvikvegen 151, 4265

 

Trener

?

 

 

 

 

Ass. trener

Renate Håstø

922 04 487

 renate.hasto@coop.no

Melandsbakken 17, 4265

 

G2004

G-12

Lagleder

Tor Geir Løften

917 22 542

 tglo@turbomix.net

Veldeveien 5, 4262 Avaldsnes

 

Ass lagleder

Trude Jørgensen Helgevold

988 45 646

 helgevold.trude@gmail.com

Norheimtunet 59, 5542 Karmsund

 

Foreldrekontakt

Mona S. Snørteland

 

916 71 709

 mona_snilsen@hotmail.com  

Svebakken 11, 5533 Haugesund

 

Trener

Frank Sande

913 38 202

 fs@vico.no

Monshaugveien 2, 4262 Avaldsnes

 

Ass. trener

Renate Håstø

922 04 487

 renate.hasto@coop.no

Melandsbakken 17, 4265

 

G2005

G-11

Lagleder

Heidi Haaland

971 10 529

 heidimhaaland@hotmail.com

Møllevegen 76, 4262

 

Ass. Lagleder

Ingvild Tyse

932 81 517

 tyse10@hotmail.com

Kalstøvegen 26, 4264

 

Trener

Arnt Inge Vorre

949 88 693

 aivorre@hotmail.com

Melandbakken 60, 4265

 

G-2006

G-10

(2 lag)

Foreldrekontakt

Hans Eike

990 37 178

 hans_eike@hotmail.com

Prestanesbakken 23, 4262

 

Foreldrekontakt

Irene Haugstad

954 59 313

 k06iha@gmail.com

Kvalavågsveien 134, 4262

 

Lagleder

Anne Johannessen

414 29 986

 johannessen_anne@hotmail.com

Køklinghaugen 3, 4262

 

Trener

Cathrine Jørgensen

974 77 076

 cathrine.jorgensen@hotmail.com

Teigedalen 22, 4262

 

Trener

Elin Hillesland

992 48 630

 elinhillesland@yahoo.no

Skeievegen 70, 4262

 

Hjelpetrener

Frode Lodden

466 76 175

 frodelod@yahoo.no

Kvalavågvegen 174, 4262

 

G-2007

G-9

(2 lag)

Hovedtrener

Christian Solheim-Stange

488 83 588

 css@haugnett.no

Munkhaugvegen 30, 4262

0

Foreldrekontakt

Gine Hagen

476 54 927

 gine_th@hotmail.com

Futavegen 6, 4262

 

Lagleder lag 1

Veronica Solheim-Stange

941 79 899

 vss@haugnett.no

Munkhaugvegen 30, 4262

 

Lagleder lag 2

Elisabeth Brekke

454 26 018

 brekke1234.eb@gmail.com

Hindaråkervegen 65,4262

 

Trener lag 2

Jarle Brekke

454 25 629

 jarle.brekke@gmail.com

Hindaråkervegen 65,4262

 

G-2008

G-8

Lagleder

Lise Lotte Austevik

920 34 422

 lise.lotte@karmoyskolen.no

Langehaugvegen 12, 4264

 

Trener

Lise Lotte Austevik

920 34 422

 lise.lotte@karmoyskolen.no

Langehaugvegen 12, 4264

 

Ass. trener

Årstein Gilje

412 42 232

 gilje81@gmail.com

Sjuradalvegen 5, 4262

 

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products