Avaldsnes

Hovedstyret

Hovedstyret

 

HOVEDSTYRET        
         
Funksjon Navn Tlf. mobil E-post  
Leder Helge S. Gaard 959 37 666 hsgaard@haugnett.no
Nestleder Ynskje W. Kaldheim 416 86 756 ynskje@haugnett.no
Styremedlem Frode Nygård 404 03 643 f-n@online.no
Styremedlem Tor Ove Osmundsen 915 32 531 torove@detsotahjorna.no
Styremedlem Hanne Broshaug 936 41 716 hanne.s.broshaug@haugnett.no
Leder Fotball      
Leder damer elite Lars Inge Vatnem  

lvatnem@online.no

Leder håndball Leif Idar Langelandsvik 970 30 489 leif.idar@langelandsvik.net
Leder barn Hanne Marthe Steinkjellå 907 60 548 hmstein@haugnett.no
Leder anlegg Geir Heimdal 957 26 113 geir.heimdal1@haugnett.no
Varamedlem Aina Mehammer   amehammer@hotmail.com
         
Daglig leder Norvald A. Kaldheim 977 37 047 norvald@avaldsnes.no
         

 

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products