Avaldsnes

Hovedstyret

Hovedstyret

 

HOVEDSTYRET        
         
Funksjon Navn Tlf. mobil E-post  
Leder Helge S. Gaard 959 37 666 hsgaard@haugnett.no
Nestleder Ynskje W. Kaldheim 416 86 756 ynskje@haugnett.no
Styremedlem Frode Nygård 404 03 643 f-n@online.no
Styremedlem Tor Ove Osmundsen 915 32 531 torove@detsotahjorna.no
Styremedlem Odd Henry Dahle 916 05 453 odd.henry.dahle@haugnett.no
Leder Fotball Knut Daniel Haavik 934 07 503 khaavik@online.no
     

 

Leder håndball Leif Idar Langelandsvik 970 30 489 leif.idar@langelandsvik.net
Leder barn Hanne Marthe Steinkjellå 907 60 548 hmstein@haugnett.no
Leder anlegg Geir Heimdal 957 26 113 geir.heimdal1@haugnett.no
Varamedlem      
         
Daglig leder Norvald A. Kaldheim 977 37 047 norvald@avaldsnes.no
         

 

"Vi gjør lokalmiljøet ditt rikere, tryggere og morsommere"


AVALDSNES IDRETTSLAG
ADR Avaldsnes idrettsenter Visnesveien 77, 4262 AVALDSNES | TLF 52843306 | EPOST ail@avaldsnes.no
www.avaldsnes.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift