Byåsen idrettslag

STYRET - KONTAKT OSS

STYRET - KONTAKT OSS

 

Postadresse:
Besøksadresse:
Pb. 9266 Stavset
7424 Trondheim
Myra klubbhus
Olaf Grilstadsveg 3- 7024 Trondheim
Foretaksnummer: 935602300
Kontonr: 6401.06.08838
Innmeldingsskjema til Byåsen IL på www.minidrett.no eller under "Om medlemskap"
Henvendelse vedr. medlemskap : medlem@byasen.no
Byåsen IL - KONTAKTINFO  
     
  Navn Mail
AU    
Leder  Leif Lande leif.lande@ramboll.no
Nestleder Even Myhre evenmy@online.no
  Iren Hansen iren.hansen@wspgroup.no
  Olav Røset olav.roset@ingcomp.no
  Marit Størset m-stoe@online.no
Ung i styret Louise Lefdal  
Avdelingsledere  
     
Fotball Rasmus Hugdahl lederbbf@byasen.no
Håndball Torkil R. Iversen tri@tobb.no
Langrenn Torbjørn Mæhlumsveen xmaehlum@online.no
Hopp/komb Olav Hansen olav.hansen@ntebb.no
Orientering Harald Storrønning h.storronning@gmail.com
Friidrett James Haddon haddon@online.no
Allidrett Roger Gellein roger@lykke.no
Trim Line Nilsen Nygård lineniny@gmail.com
     
Adm kontakt  
     
Fotball Rune Sørli breddefotball@byasen.no
Håndball Toril Olsvik toril@byasen.no
Langrenn Torbjørn Mæhlumssveen xmaehlum@online.no
Hopp/komb Olav Hansen olav.hansen@ntebb.no
Orientering Harald Storrønning h.storronning@gmail.com
Friidrett James Haddon haddon@online.no
Allidrett Roger Gellein roger@lykke.no
Trim    
     
Økonomi kontakt  
     
Fotball Rune Sørli breddefotball@byasen.no
Håndball Toril Olsvik toril@byasen.no
Langrenn Marit Høgli marit71@live.no
Hopp/komb Pål M. Høien paal@hoien.no
Orientering Talke Evjen talke.evjen@regnskap-kontor.no
Friidrett James Haddon haddon@online.no
Allidrett Roger Gellein roger@lykke.no
Trim    
     
Kontrollkomite  
     
Leder Bjørn Erik Johnsen bj@rg.no
  Torbjørn Solem t.solem@getmail.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift