IL Solid

Styret

Styret

Styret i fotballgruppa, 2017:

Funksjon   Navn  Tlf.nr.  Mailadresse

Leiar

Torleif Værøy                                             

 99570251                 t.varoy47@gmail.com

Nestleiar/leiar ungdomsgruppa     

Grethe Fadnes

 412 01 608

grethe@fadnes.com

Sportsleg utval

Ole Morten Lie

 92062918

olemlie@hotmail.com

Rein glede

Heidi Gundersen

 473 86 425

 Heidi.Gundersen@sklbb.no

Økonomiansvarleg

Ernesto Seidel

 945 34 174

ernesto.seidel@wartsila.com

Kasserer

Geir Åge Naustvik

 992 59 484

Geir.Naustvik@sklbb.no

Anlegg/bane

Kjell Johansen

 

 Kjell.Johansen@ge.com

Ungdomsrepresentant

Amalie Heimro

 

amalie.kristine.heimro@gmail.com

Styremedlem

Roger Hansen

 908 92 006

roger.hansen@sklbb.no

 

 

IDRETTSLAGET SOLID   |  Stifta 25. august 1945
Postboks 74, 5410 Sagvåg

Medlem av: Norges Idrettsforbund, Norges Fotballforbund, Norges Håndballforbund, Norges Orienteringsforbund,
Norges Svømmeforbund, Norges Gymnastikk- og Turnforbund

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products