IL Solid

Styret

Styret

Styret i Solid Fotball, 2018:


 

 

Navn 

Telefon 

e-post 

Funksjon 

Ansvar / Oppgåver 

Torleif Værøy 

99570251 

t.varoy47@gmail.com 

Leiar 

 

Grethe Fadnes 

41201608 

grethe@fadnes.com 

Nestleiar 

 

Ben Storesund 

95826410 

benstore@online.no 

Skrivar 

 

Heidi Gundersen 

47386425 

Heidi.Gundersen@sklbb.no 

Rein Glede 

 

 

 

 

 

 

Geir Åge Naustvik 

99259484 

Geir.Naustvik@sklbb.no 

Kasserer 

 

Roger Hansen 

90892006 

roger.hansen@sklbb.no 

FIKS Ansvarlig 

 

Amalie Heimro 

95479745 

amalie.kristine.heimro@gmail.com 

Ungdomsrepresentant 

 

Stig Ørjan Heimro 

95187810 

Stig.Orjan.Heimro@kvaerner.com 

Sportslig leiar 

 

Maren Mettala 

92228547 

marenth@hotmail.com 

Kvalitetsklubb 

 

Solveig Hjøllo 

 

solveighjollo@hotmail.com 

Leiar Markedsgruppe 

 

 

IDRETTSLAGET SOLID   |  Stifta 25. august 1945
Postboks 74, 5410 Sagvåg

Medlem av: Norges Idrettsforbund, Norges Fotballforbund, Norges Håndballforbund, Norges Orienteringsforbund,
Norges Svømmeforbund, Norges Gymnastikk- og Turnforbund

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift