IL Solid

Styret

Styret

 

Bli kjend med organisasjonen

Styret i IL Solid er sett saman av eit hovedstyre og gruppeleiarane. Sitjande styre er sett saman slik:
 

Navn

Leiarverv

Tlf E-post
Geir Raudstein Aasheim HS Leiar 97556140 graa@hkraft.no
John Einar Moe Aase HS Nestleiar 99232375 john@aase.as
Marianne Ankervold HS Økonomi 40241877 marianne.ankervold@stord.kommune.no
Anne-Grethe Vassnes HS Skrivar    
Karl Olav Gravdal HS Styremedlem 95232696 ogravdal@mac.com
John Einar Moe Aase HS Styremedlem 99232375 john@aase.as
Grethe Fadnes Hansen HS Styremedlem 41201608 grethe@fadnes.com
Amalie Kristine Heimro Leiar Ungdomsutvalet   amalie.kristine.heimro@gmail.com
Torleif Værøy Leiar fotball                                  99570251  
John Helland Leiar symjing 92407169 john1helland@gmail.com
Ragnhild Almås Alsaker Leiar turn 45023848  
Lars Andreas Pedersen Leiar handball    

 

IL Solid er organisert etter fylgjande modell;

 

IDRETTSLAGET SOLID   |  Stifta 25. august 1945
Postboks 74, 5410 Sagvåg

Medlem av: Norges Idrettsforbund, Norges Fotballforbund, Norges Håndballforbund, Norges Orienteringsforbund,
Norges Svømmeforbund, Norges Gymnastikk- og Turnforbund

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products