IL Bjarg

Håndballstyret

Håndballstyret

Bjørn Ole Ellertsen - Leder
Telefon: 415 29 350
E-post: leder.bjarghandball@gmail.com

Geir Egil Basberg - Nestleder
Telefon: 918 66 084
E-post
geir.basberg@gmail.com

Vibeke Valle - Kasserer (midlertidig) 
Telefon: 916 438 54
E-post: kasserer.bjarghandball@gmail.com

John Georg Kulvik - Utstyrsansvarlig
Telefon: 917 94 830
E-post: John.Kulvik@bt.no

Ingvild Rugland - Ungdomshåndball
Telefon: 982 98 443
E-post: 
ingvild.rugland@gmail.com

Merethe Huseklepp - Minihåndball
E-post: merethehuseklepp@hotmail.com

Bodil Elholm -Utstyr / Minihåndball
E-post: merethehuseklepp@hotmail.com

 

SPORTSLIG UTVALG

Morten Storetvedt - Leder
Telefon: 993 59 202
E-post:
storetvedt@gmail.com

Eirik Hansen - Medlem
Telefon: 944 21 111
E-post: 
eh@eirikhansen.no

Runar Smedsvik - Medlem
Telefon: 452 26 696
E-post: 
runar@smedsvik.com

Anne Vonli - Medlem
Telefon: 470 23 905
E-post: 
anne.vonli@hotmail.com

 

DOMMERANSVARLIG

Jan Roar Nordli
Telefon: 957 53 741
E-post:
jan.roar.nordli@gmail.com

 


 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift