Kopervik

Arbeidsutvalg/Hovedstyre

Arbeidsutvalg/Hovedstyre

 

 

 

ARBEIDSUTVALGET/ HOVEDSTYRE  2017-2018

 

 

STYRELEDER

Johan Nikolai Sørensen

Email: johan.sorensen@kystverket.no

Telefon: 950 27 363

 

STYREMEDLEM - KASSERER

Kjell Åge Lie

Email: kjell.lie@hydro.com

Telefon: 481 07 699

 

STYREMEDLEM

Helge Morten Eikeskog

Email: morten@log.no

Telefon: 918 22 145

 

STYREMEDLEM

Erlend Sørheim

Email: erlend@budalradio.no

Telefon: 934 51 939

 

STYREMEDLEM

Grethe Olsen

Email: grethe.olsen@comfort.as

Telefon: 928 82 070

 

_______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

HOVEDSTYRE  2017-2018

 

 

STYRELEDER SENIOR HERRER FOTBALL

Tore Meinert

Email: tm@madsenbrekke.no

Telefon: 970 33 360

 

STYRELEDER UNG AVD FOTBALL

Magnus Storjordet

Email: storjordet@gmail.com

Telefon: 412 40 649

 

STYRELEDER SENIOR DAMER FOTBALL

Line Skeie Pedersen

Email: lineskeie92@gmail.com

Telefon: 932 40 463

 

STYRELEDER HÅNDBALL AVD

Jan Erik Søvig

Email: janerik@jesprfitness.no

Telefon: 986 19 149

 

STYRELEDER IDRETTSKOLEN

Iselin Auestad

Email: iselin@royalis.no

Telefon: 917 22 378

 

STYRELEDER ORIENTERING

Steinar Lundberg

Email: slundber@online.no

Telefon: 52 85 30 47

 

STYRELEDER FRIIDRETT

Christian Bernbo

Email: cbernbo@yahoo.no

Telefon:

 

 

STYRLEDER TRIM

Sigmund Nes

Email: sigmund.nes@nav.no

Telefon:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift