Kopervik

Arbeidsutvalg/Hovedstyre

Arbeidsutvalg/Hovedstyre

 

 

 

ARBEIDSUTVALGET/ HOVEDSTYRE  2015-2016

 

STYRELEDER KOPERVIK IL

Robin Hult

Email: robin.hult@hydro.com

Telefon: 916 87 598

 

 

NESTLEDER

Johan Nikolai Sørensen

Email: johan.sorensen@kystverket.no

Telefon: 950 27 363

 

STYREMEDLEM - KASSERER

Kjell Åge Lie

Email: kjell.lie@hydro.com

Telefon: 481 07 699

 

STYREMEDLEM

Helge Morten Eikeskog

Email: morten@log.no

Telefon: 918 22 145

 

VARAMEDLEM

Tommy Bygnes

Email: tommy.bygnes@gmail.com

Telefon: 948 36 686

 

VARAMEDLEM

Arvid Vedøy

Email: avedoy29@yahoo.no

Telefon: 906 54 160

 

_______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

HOVEDSTYRE  2015-2016

 

 

STYRELEDER SENIOR HERRER FOTBALL

Tommy Bygnes

Email: tommy.bygnes@gmail.com

Telefon: 948 36 686

 

STYRELEDER UNG AVD FOTBALL

Arvid Vedøy

Email: avedoy29@yahoo.no

Telefon: 906 54 160

 

STYRELEDER SENIOR DAMER FOTBALL

Elise Skulerud

Email: skulerud4250@gmail.com

Telefon: 976 91 173

 

STYRELEDER HÅNDBALL AVD

Ole Magnus Benestvedt

Email: olebene@hotmail.com

Telefon: 474 65 092

 

STYRELEDER IDRETTSKOLEN

Iselin Auestad

Email: iselin@royalis.no

Telefon: 917 22 378

 

STYRELEDER ORIENTERING

Steinar Lundberg

Email: slundber@online.no

Telefon: 52 85 30 47

 

STYREMEDLEM FRIIDRETT

Sandra Nikolaisen

Email: smile4me@online.no

Telefon: 913 22 550

 

STYREMEDLEM INNEBANDY

Jan Olav Sørlie

Email: jos@solstein.no

Telefon: 913 43 244

 

STYRMEDLEM TRIM

Sigmund Nes

Email: sigmund.nes@nav.no

Telefon:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products